| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Mr Robot?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uşor supraapreciat (văzând reacţiile unora).

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns (pentru NOname):

E chiar foarte underrated!
Iar la Emmy's Rami Malek chiar si-a meritat premiul pe deplin!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru OverlyAnnoyedAccount0):

Te-ai gasit pe cine sa iei in serios. Daca nu era vorba de hackeri ci de vegani, "moama, cel mai tare serial ever".

| NOname a răspuns (pentru OverlyAnnoyedAccount0):

E fain, dar nu l-aş ridica în slăvi atâta, mi se pare exagerat.

| MCRgurl a răspuns:

Nu sunt de acord cu cei care zic ca e overrated.Chiar nu e.E un serial exceptional, cred ca e printre cele mai bune vazute de mine.Astept cu nerabdare sezonul 3.

| UnBroken2016 a răspuns:

Am vazut ieri si sezonul 2. UN serial de nota 12 nu 10. Abia astept sezonul 3.

| Daniellllll1 a răspuns:

Overrated

| HardCore7750 a răspuns:

Destul de interesant, mi-a placut.

| MarianM009 a răspuns:

Am vazut doar primul sezon. Genial, imprevizibil. Trebuie sa ma apuc si de sezonul 2.