| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele The Ring 1 si The Ring 2?
Eu era sa fac atac de cord!
Atentie: e un film de groaza, pentru cei cu boli de inima STRICT INTERZIS!
Dupa vreo doua saptamani imi verificam camera sa nu fie dupa dulap Samara laughing
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kandia15 a răspuns:

Woow rolling on the floor). Eu nu m-am uitat, insa as vrea happy. Apropo, iti recomand Oujia ( e un film bunicel, nu e foarte horror. De fapt eu nu m-am speriat DELOC la el (am privit cu o prietena si ea statea numai cu mana la ochi laughing ). Am privit si The grudge 1 si 2 ( nici la alea nu m-am speriat). As vrea sa vad si The ring. Din cate zici tu acolo, m-as putea speria la el laughing. Btw, am vazut ca are nota buna pe imdb ( mai ales pentru un film de groaza, caci mai toate filmele horror au note sub 6)

| anonim_4396 explică (pentru Kandia15):

Mersi de comm si recomandari happy

| anonim_4396 explică (pentru Kandia15):

Mersi de comm si recomandari happy Si un mic sfat: ai grija ca iti dezvaluie fetele mortilor cand nu te astepti laughing

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sunt tari, dar nu mi s-au parut chiar asa de groaza. The Grudge e ceva de genul, daca nu l-ai vazut ti-l recomand. Iti mai recomand si : Annabelle, The Conjuring, Haunt si Silent Hill 2 (1 e cam plictisitor ). Nu sunt chiar asa de groaza, dar sunt faine. Vizionare placuta!

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Mersi happy

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc.

| Rav3n a răspuns:

Sunt ok, destul de infricosatoare. Ca alte recomandari: The Conjouring, Insidious 1 (de la al doilea te ia plictiseala) Sinister, The Haunting in Connecticut happy

| anonim_4396 explică (pentru Rav3n):

Multumesc de recomandari!