| Loryanna a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre filmul „ 50 de umbre ale lui grey "

19 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

La fel de prost ca si cartea, m-am uitat pe sarite dar practic nu ai ce vedea, unul din cele mai proaste filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te uiti.
O porcarie.
Sinopsis : o fata care cica incearca sa aduca o tentativa de inocenta se cupleaza cu unul dupa o saptamana dupa ce il cunoaste.
O umileste in ultimul hal
*dar si ei ii place*
si se termina ca se despart.
O porcarie.

| Loryanna explică (pentru anonim_4396):

Chiar ca in ultimul hal laughing)

| SouLIce a răspuns:

O poveste de dragoste foarte ciudata
Contrar comentariilor eu cred ca este unul din cele mai bune filme de dragoste

| Loryanna explică (pentru SouLIce):

Poti sa mi dai mai multe detalii? te rogwinking

| Larisa_Borcau_1995 a răspuns (pentru SouLIce):

Ai dreptate

| SouLIce a răspuns:

Anastasia steele se duce in locul prietenei sa-i ia interviu unui om de afaceri, christian grey, se indragostesc unul de altul.
Ea vrea o relatie normala dar el are anumite placeri neintelese de ea.
La final spune ca are 50 de umpre de nebunie dar care sunt alea ramane de vazut in filmul urmator
Eu il consider un film bun care merita vazut cu iubitul/iubita

| Loryanna explică (pentru SouLIce):

Si se despart la final?

| SouLIce a răspuns:

Da, la final se despart

| kiri11 a răspuns:

Nu merita, desi sunt unele chestii interesant dar prea lungite - pentru ca filmul sa fie cu adevarat interesant ar trebui sa dureze maxim 15 min big grin

| SkrillexForever a răspuns:

Mult par pubian laughing

| Loryanna explică:

Nu pot sa cred ca asa s-a terminat ...era mai bine daca se impacau la final

| anonim_4396 a răspuns (pentru Loryanna):

Ala o bate cu cureaua si tu vrei sa se impace? rolling on the floor))

| Loryanna explică (pentru anonim_4396):

Pai e cam nasol finalu laughing)) da si filmu e cam nasol laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Loryanna):

E cel mai retardat film pe care l-am vazut vreodata.
Adica, una se crede inocenta, dar ii place sa fie tratata ca o iapa.
La propiu vorbesc, fiindca tipul folosea obiecte de echitatie pe ea.

A propos, eu am vazut filmul care e de 2h ( cred thinking ) in juma' de ora.

| Loryanna explică (pentru anonim_4396):

Eu l-am vazut adineauri laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Loryanna):

Si cum ti s-a parut?

| Loryanna explică (pentru anonim_4396):

Pai...jumate porcarie... jumate interesantwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Loryanna):

De porcarie deduc si eu, insa... Imi poti spune partea interesanta?

A, da, sa nu crezi ca te jignesc sau ca incerc sa-ti bag parerea mea pe gat.
Intreb din curiozitate.