| stefaniaromania a întrebat:

Ce se intampla in suflete pereche in continuare?

Răspuns Câştigător
| Adelina0014 a răspuns:

Multe,foarte multe,cu timpul manav se inbogateste, plecand in Canada fara stirea archanei, avand in prena o fiica Teju, iar archana adoptand o alta pe nume Purvi, crezand ca manav a parasit-o, astfel refacandu-si viata.Varsha moare in cele din urma, vaishali naste un baiat, Madhuri moare, iar peste 18 ani arata povestea de dragoste dintre Purvi si un golan cu care Manav nu este de acord(intorcandu-se si el intre timp)Eu ti-am spus in mare, cam ce se intampla, de aici nu mai stiu, ramana de vazut happy

1 răspuns:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Uite aici tot rezumatul:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pavitra_Rishta
E in engleza, dar daca dai pe google translate ai sa intelegi.
Sper ca ti-am fost de ajutor! :)