| anonim_4396 a întrebat:

Ce serial imi recomandati?

In afara de:
Dexter
Breaking bad
The mentalist
Vikings
Game of thrones
Prison break
The 100
Lost
Better call saul
Da vinci's deamons
True detective
Hannibal
The walking dead
Lie to me

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Psych, Sons Of Anarchy, The Office, Peaky Blinders, Daredevil, Gotham,

| TheWalker11 a răspuns:

Incearca: Supernatural(e sf, horror, drama) Este vorba de 2 frati care rezolva tot felul de mistere cu ingeri, demoni si chestii de genul.

Lost - Un avion se prabuseste pe o insula pustie, numai ca aceasta nu este o insula obisnuita.

Am mai vazut Prison Break, The Mentalist si The Walking Dead, dar vad ca le-ai vazut si tu.
Bafta.

| hahaha25 a răspuns:

1.Ai gusturi foarte bune la seriale.
2. Teen Wolf(Merita 100%)
3.The Vampire Diaries *My first serial ever seen*
4.The Originals
5.The Secret Circle
6.True Blood
7.Supernatural*Provoaca dependenta*
8.Arrow *Nu e gata, merita sa mai astepti..Ca dupa patesti ca mine, il vezi in 2 saptamani si asteptihappy*
9.Baftatongue Sper ca te-am ajutat, toate merita vazute*Incepe cu Supernatural Si Cand il termii continua*

| Alemonia a răspuns:

Inearca The Quest.