| wolder a întrebat:

Ce serial sa vizionez? Am vazut: Pretty little liars, The vampire diaries, True blood, The originals, Orphan black, Vikings, Misfits, Lie to me.

20 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Game of Thrones sau The Sopranos.

| OnuOnulică a răspuns:

Arrow,Lost,Prison Break, Being Human, Hemlock Grove

| faramatania a răspuns:

Arrow,From Dusk Till Dawn: The Series,The Strain, Resurrection, Star-Crossed, The Tomorrow People, The 100, Penny Dreadful,Salem,Power,Game Of Thrones,Gossip Girl,The O.C.,Lost, The Walking Dead, Helix, Hemlock Grove, Bitten (2013),The Last Ship, Love Child

| Sn4k3 a răspuns:

Spartacus, Doctor Who, Supernatural

| Miree a răspuns:

Încearcă Arrow! Îl recomand cu încredere pentru că se merită să-l vezi!

| wolder explică (pentru Miree):

Am in plan sa-l vad, insa daca te rog imi vorbesti putin despre serial?

| Miree a răspuns (pentru wolder):

Este pentru adolescenţi şi înveţi ceva de la el! Oricum, se merită să-l vezi!

| 49Days a răspuns:

El barco. Aventura, sf, dragoste, mister, comedie(dar fara horror)
Din cauza unui accelerator de particule toata lumea e acoperita de apa.Stiind ca e posibil sa se intample ceva neprevazut sunt salvate 7 vapoare iar supravietuitorii trebuie sa gaseasca 1% pamant. Aproape toata actiunea se petrece pe vapor si in fiecare zi se intampla ceva inexplicabil.
[ https://www.youtube.com/watch?v=Fbvgj57jGDY ]

Acum cateva coreene pe care le-am vazut si mi-au placut mult(majoritatea au 16-20 de episoade).
The heirs. Drama, dragoste, comedie.
Viata "perfecta" a liceenilor bogati.Lucrurile se complica atunci cand o fata saraca ajunge intr-un astfel de liceu.Si normal ea este pionul principal.
[ https://www.youtube.com/watch?v=fE38-fX_30w ]

Queen in hyun's man.
In urma cu 300 de ani au fost ucisi oameni nevinovati printre care si parintii lui Gim Bung Do.Pentru a se salva pe el si pe regina calatoreste in viitor(cu ajutorul unui talisman)pentru a schimba istoria.Lucrurile se complica atunci cand vrea sa ramana langa fata iubita in viitor(2012).
[ https://www.youtube.com/watch?v=mxUCtBdD_-I ]
Astea doua sunt pe primul loc le-as revedea oricand.

49 Days
O fata care e pe cale sa se casatoreasca face accident de masina si intra in coma.Are sansa sa se trezeasca doar daca in cele 49 de zile strange 3 lacrimi adevarate, dar sufletul ei aflandu-se in alt corp.Si descopera ca prietenii nu sunt chiar prieteni desi...
[ https://www.youtube.com/watch?v=Dmx7XW6mF-k ]

Nice guy
O drama in care un baiat e in stare de orice pentru persoana iubita, chiar sa intre la inchisoare.Problemele apar cand de fapt ea face orice pentru bani.Ca sa ajunga la ea se cam foloseste de fiica vitrega(de seama lor de fapt)de care mai apoi se indragosteste.
[ https://www.youtube.com/watch?v=dYwNwifIUJA ]
In genul asta mai e si Secret sau Secret love.Dar mult mai bun Nice guy.
[ https://www.youtube.com/watch?v=mEcx_RJUYO0 ]

Playful kiss. Eu l-am cam ocolit dar dupa mi-a placut. Unei fete ii place de cel mai popular baiat din liceu.Se cam tine dupa el si cand sunt la facultate se casatoresc.
[ https://www.youtube.com/watch?v=hbD0Ey66ANo ]
My princess.O fata adoptata descopera ca e printesa.
[ https://www.youtube.com/watch?v=gV5Btd0Q8M0 ]
Heartstrings.Liceu,muzica.
[ https://www.youtube.com/watch?v=EVrmxqRXZzU ]

Toate sunt frumoase si merita vazute.

| ArthurKn a răspuns:

House M.D

| DomnulFantastic a răspuns:

Mai bine incearca filmul dumnezeu pentru o zi

| andrey663 a răspuns:

Breaking Bad(cel mai bun de pe IMDB)
Game of Throne
Lost
Prison Brake
The Mentallist(Ca si Lie to Me)
Dexter
Hannibal
The Walking Dead
Arrow
Doctor House
CSI:New York
The Sopranos
The Simpsons Famili
Futurama
The Wire
Blacklist
Spartacus
Suits
Deadwood
Mad Man
The Big Band Theory
Two and Half Man
Doctor Who

| HaHaHaProductionRO a răspuns:

The 100, Sherlock,Supernatural, Witches of East End, Almost human, Reign, Beauty and the beast.

| emilyemy27 a răspuns:

Dintre aceste seriale...Mie cel maimult mi-a plăcut: The vampire diaries, The originals, Și ți-aș mia recomanda. Arrow sau Lost. :*

| wolder explică (pentru emilyemy27):

Poti sa-mi mpovestesti ce ti-a placut din Lost?

| emilyemy27 a răspuns (pentru wolder):

Totul..se petreceau acțiunile in diferite locuri si pe diferite insule...Nu ma pricep prea bine la explicat dar a fost fain happy

| Chirita_Paul_1994 a răspuns:

Cred ca ti-ar placea
the walking dead

| wolder explică (pentru Chirita_Paul_1994):

Am vazut cateva episoade si m-am lasat de el pentru ca nu mi-a placut.

| MonikGeoh a răspuns:

Teen Wolf

| Paula_Barbos_1998 a răspuns:

El internado! e super, horor te tine in suspans! cel mai tare!