| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale bune recomandati? Ceva ce nu vad mereu pe aici la recomandari, nu vreau aceleasi Hannibal, Dexter, Lie to me, Sherlock, The Mentalist, Grey"s Anatomy, X-FIles, Person of Interest, Luther, Da Vinci's Demons, House of Cards, The Good Wife. sau mai stiu eu Jurnalele vampirilor sau Game of Thrones sau comedii. Vreau sa vad daca mai stiti sau alte seriale sau va uitati la aceeasi chestie toti.

Mersi anticipat

ps. vreau ceva din ce ati vazut voi, care v-a placut si care seamana cat de cat cu cele de mai sus, nu liste ca asa pot cauta si eu.

25 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Grimm, Daredevil, Agent Carter, Constantine. Astea le urmaresc eu momentan si sunt destul de faine.

| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

In afara de primul le-am vazut. sa vedem cum e Grimm

| Doub a răspuns:

Prison Break, Nikita (nu l-am văzut, dar vreau să mă uit).

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Credeam ca ai dat ortu popi laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuu, trăăăiesc.laughing

| LePotato a răspuns:

"True Detective" (1 sezon deocamdata) dar e super bun, actorii joaca foarte bine etc.

"Breaking Bad"(asta daca nu l-ai vazut).

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Primul vazut tot dar nu mi-a placut, al 2 nu m-a atras cu nimic

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

SF-uri iti plac?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu. ti-am mai raspuns de 3 ori dar nu vroia sa postez laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Sherlock" -UK

"Elementary" -(Sherlock US)

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Cu memoria nu stai bine se pare laughing. am discutat amundoi in trecut despre aceste seriale cum ca " elementary "tine loc de Shelock ca apare la an. asta insemnand ca le-am vazut pe amundoua. altele mai stii?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stau bine (cand e vorba de nume si etc).

"Marco Polo" - are 1 sezon deocamdata.

"Lost" (daca nu l-ai vazut deja)
"Rectify" -Drama, 2 sezoane, slow, dar mi-a placut mie...
"House of Lies"
"Black Sails" - pirati

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Emmanuelle: First Contact

Daca nu vezi asta, nu ai vazut nimic.

| Sociopat a răspuns:

Psych - comedie, foarte amuzant
Vikings - vikingi
The Office - comedie, foarte amuzant
Peaky Blinders - mafia pariurilor din UK la inceput de secol 20
Sons Of Anarchy - mafia motociclistilor
Fargo - dupa film
The Knick - spital inceput secol 20
Silicon Valley - e rapid, 20 de minute un episod. poti sa-l vizionezi asa rapid. foarte amuzant
Orange Is The New Black - tocmai l-am terminat. foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serialele turcesti sunt bune? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vikings, true detective, prison break, marco polo, the 100.

| Anna121 a răspuns:

American Horror Story.

| anonim_4396 explică (pentru Anna121):

Altul numai stii? din pacate cele "horror" ma plictisesc mai rau ca " comediile

| cristi1212 a răspuns:

OZ, Breaking Bad, Sopranos, Deadwood, Louie