| xChocolateGirl a întrebat:

Ce seriale frumoase cu vampiri stiti?

Răspuns Câştigător
| xChocolateGirl explică (pentru SHINeeTaemin):

Unde il gasesc subtitrat?

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru xChocolateGirl):

Pe viki.com sau blogul lui atanase

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Multumesc pentru fundita happy

| xChocolateGirl explică (pentru SHINeeTaemin):

Cu placere! ^_^

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Being Human, The Strain, The Vampires Diares, The Originals.

| faramatania a răspuns:

Seriale:TVD,The Originals,True Blood,Hemlock Grove, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series, Being Human, Dracula (2013),The Strain
Filme:Vampire Academy (2014),Only Lovers Left Alive (2013),Kiss Of The Damned (2012),Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Bleeding (2009),Stake Land (2010),Dark Shadows (2012),Vamps (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),The Twilight Saga (seria/2008/2009/2010/2011/2012),Dracula Untold (2014),What We Do In The Shadows (2014)

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

-The Vampires Diaries
-The Originals
-True Blood(nu e prea.bun)
Dintre seriale cu varcolaci iti recomand:
-Teen Wolf(super super serialul)
Dintre seriale cu zombie:
-The Walking Dead
Dintre seriale cu vrajitorie:
-The Secret Circle(super)

| Goste_Cristiana_1995 a răspuns:

Blood Ties, Being Human, True Blood, Vampire Academy, The Originals, Vampire Diaries, Twilight Saga big grin Sunt frumoase toate. Sper ca te-am ajutat :*

| xChocolateGirl explică (pentru Goste_Cristiana_1995):

Multumesc! Care este mai interesant dintre Blood Ties si Being Human? Pe celelalte le-am vazut sau inca le urmaresc.