| AndreeaCR7 a întrebat:

Ce seriale gen "American Horror Story" cunoasteti? FUNDA!:3

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Bates Motel, 666 Park Avenue, Scream (2015-),Scream Queens (2015-/comedie,horror),Ravenswood,The Enfield Haunting (2015-miniserie),Remember Me (2014-miniserie),Harper's Island (miniserie), The Lost Room (miniserie), Persons Unknown (miniserie)

| AndreeaCR7 explică (pentru faramatania):

Multumesc :3

| faramatania a răspuns (pentru AndreeaCR7):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea cunosc, vreau doar sa-ti spun de existenta serialului American Crime Story, am vazut vreo 4 episoade, pana acum nu-i cine stie ce, dar nu-mi pierd speranta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hemlock Grove / Penny Dreadful / Supernatural /Salem / The Walking Dead / Scream Queens / Bates Motel / Hannibal.

| Bejan_Mara_Ruxandra_1998 a răspuns:

Exista mai multe sezoane din American Horror Story cum ar fi:American Horor Story Hotel