| Raluuraluca a întrebat:

Ce seriale gen Grey's anatomy mai stiti? Care sa merite vazute desigur... Cu tema medicala... In afara de House M.D,ER,private practice, night shift si emily owens MD. funda big grin

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cu tema medicala? Rush este foarte bun. Si destul de diferti de restul serialelor.
Oricum uite o lista poate te va ajuta:
http://www.cinemarx.ro/......-medicala/

| crytical a răspuns:

Cu tema medicala? Rush este foarte bun. Si destul de diferit de restul serialelor.
Altele:
royal pains
general hospital
e.r.
scrubs
nip/tuck
hawthorne
nurse jackie
Vizionare placuta.

| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

General Hospital, Scrubs, Hawthorne, Nurse Jackie, Royal Pains, Strong Medicine, Miami Medical, Medical Investigation,