| HaribboDreamer a întrebat:

Ce seriale gen TVD, The Originals sau The Secret Cercle mai stiti? va rog fara Teen Wolf (il urasc) dau funda celui fara TW si mai ales celui cu cele mai faine seriale puup TPU

Răspuns Câştigător
| Beccaaa a răspuns:

Supernatural
Reign
The Walking Dead ♥
Le-am încercat pe toate si sunt exceptionale, la fel ca si TVD si The Originals.
PS: Si eu urasc Teen Wolf...
Delena sau Stelena?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, True Blood, Bitten (2013),Dracula (2013),Being Human, Lost Girl, From Dusk till Dawn: The Series (2014),Buffy The Vampire Slayer, mai poți încerca Dominion, The Strain, Supernatural, Constantine, Nowhere Boys//alte seriale fantastice interesante:The Leftovers,Resurrection, Penny Dreadful

| Beccaaa a răspuns:

Delena ♥ laughing

| HaribboDreamer explică (pentru Beccaaa):

Le sta asa de bine impreuna laughing

| galagie a răspuns:

American Horror Story