| AndreeaE a întrebat:

Ce seriale imi propuneti gen City Hunter?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai eu cred ca The king's two hearts este tot ceva asa, actiune.
a aparut in 2012, si are 20 de episoade.Mie mi-a placut mult.Si protagonista din Secret garden(daca l-ai vazut)are rolul principal.
Iar el, daca ai vazut My friend is a gumiho.
Eu am vazut mai mult din astea cu adolescenti, nu cu actiune.
Daca vrei iti pot face o lista.

2 răspunsuri:
| ioana_3915 a răspuns:

Buna ceva gen City Hunter ar fi Bridal Mask ii tot de actiune si ii aparut nu de mult timp. Daca vrei sa-l vezi ii pe kimchidrama (dar ii tradus ii engleza)

| criss7784 a răspuns:

Boys Before Flower
Personal Taste
Serialele astea 2 mi-au placut foarte mult, in amandoua joaca ca actor principal Lee MinHo(acelasi actor principal si din serialul City Hunter). Sunt foarte frumoase amandoua, ti le recomand cu bucurie.