| mara11654 a întrebat:

Ce seriale mai urmariti?

21 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, eu aceste seriale urmaresc momentan.
-Elementary ( este in genul la the mentalist)
- Sherlock ( este facut inaintea de elementary, daci elementary se aseamana cu sherlock)
Constantine ( se aseamana cu supernatural)
- Saving hope
- si csi: crime scene investigation

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

Vaaaai, CSI:Crime Scene Investigation, am luat jocul de la un targ cu 5 lei, erau acolo 4 CD-uri cu 4 jocuri diferite. LoL laughing

| LaLaura a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

E si serial are chiar 15 sezoane.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

Stiu, dupa mine foarte mult, dar e super fain serialul.

| LaLaura a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Daca iti place un serial, niciodata nu cred ca e prea mult, eu sunt la sezonul 15 de uitat ( astept sa apara noi episoade) si nu ma satur de el.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

Eu din pacate am renuntat sa ma mai uit la seriale din cauza lipsei de timp, dar cand voi avea, voi incepe totul de a zero.

| LaLaura a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Nici eu nu aveam timp, dar seara dupa o zi plina, imi place sa ma relaxez la un serial.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

Daa, ce vremuri... Dar acum nici dupa ce vin de la lucru nu mai am timp. sad

| LaLaura a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Nasol asa. Eu sunt de parerea ca pentru micile placeri trebuie sa iti faci timp, mai ales daca te relaxeaza, te bine dispune si te mai detajezi si revi cu forte noi a 2-a zi.
O viata avem nu mai multe.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

Adevarat, dar in viata trebuie sa muncesti mult pentru a fi cineva, mai ales in tara asta...

| LaLaura a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Cineva cu fizicul si psihicul terminat. Prefer sa nu ajung cineva asa, si prefer sa ma bucur de viata pe care o am si sa ma bucur de fiecare moment de ea.
Viata e frumoasa daca stii unde sa privesti, si minunile exista daca iti schimbi gandearea ce inseamna o minune.
Te sfatuiesc sa privesti un rasarit sau un apus, o sa vezi ca a muncii nu e totul si nu e atat de important cu este sanatatea fizica dar si psihica.
Asta e doar parerea mea.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

O parere respectata de mine si cred ca de oamenii care vor citi aceste comentarii. Voi incerca sa fac acest lucru in speranta ca ma va "relaxa" si pregati pentru o noua zi, mutumesc! happy

| LaLaura a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Asa sa faci, o sa te relaxeze garantat.
O zi buna.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru LaLaura):

Multumesc la fel!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Modern family
mike & moly
the big bang theory
two and a half men
the middle
malcolm in the middle

| OnuOnulică a răspuns:

The Strain,The Originals,TVD, Teen Wolf, Prison Break, Supernatural, The Detective...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trasnitii

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Trasnitii, The millers, Reed between the lines, Everybody hates Chris, The vampire diaries etc.

| Morrígu a răspuns:

The Mentalist.
Cold case.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Supernatural.

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Tradarea, Yaman, Twilight, The Vampire Diaries, Trandafirul Negruwinking