| Alex2900 a întrebat:

Ce seriale urmariti? Vreau sa ma apuc de unul nou si nu am idei.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-au plăcut ceva mai mult Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru NOname):

Cand naiba ai timp de toate serialele alea? laughing Vai de mine

| whatevernvm a răspuns:

Anatomia lui Grey si Game of thrones. M-am uitat si la Mentalistul si Doctor House

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dr Quinn

| faramatania a răspuns:

Scream Queens, Wicked City, Blood And Oil, Into The Badlands, The Magicians, 11.22.63 (mini-serie), Colony, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-)//Banshee//

| Sofer a răspuns:

Prison Break. Mie unul mi-a placut foarte mult acest serial.

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
BMS
Limitless
Lost
Lucifer
The Librarians
Reaper
Daredevil
The 100
Scorpion.

| J0B0MAT a răspuns:

Lucifer
Game of thrones
The vampire diaries
The originals
Supernatural

| UnBroken2016 a răspuns:

Lucifer, Legends, Ncis, House of Cards.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100
Dexter
American Horror Story
Game of Thrones

| BeeBia a răspuns:

Suits
Arrow
Lucifer
White collar

| Erica2018 a răspuns:

Depinde si de varsta si preferinte
Daca esti adolescent poti privi The originals, Supernatural, Teen Wolf
Daca esti deja adult ai putea privi Game of thrones, Dexter

| MikeAdam a răspuns:

The Flash
Shadowhunters

| andreea2016 a răspuns:

Grey's anatomy e genial