| Raduu a întrebat:

Ce tip de emisiune este "romanii au talent". sau "nextstar"? e emisiune de tip concurs?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sunt emisiuni de talente. Nu cred ca se incadreaza in categoria "emisiune concurs".

| Raduu explică (pentru dannyel86):

Aha, mersi. am nevoie la un discurs in franceza si nu le stiam clasificarea.

| dannyel86 a răspuns (pentru Raduu):

Succes la scris discursul! happy

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa parerea mea sunt emisiuni de rahat, xeroxate dupa straini, pana o sa avem un format al nostru original o sa mai treaca multi multi ani.

| CVane a răspuns (pentru Simpatic):

Parerea ta, totusi total gresita, deoarece in acea emisiune multi romani talentati s-au putut remarca.

| dannyel86 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu te supara. Asa e moda acum. Unul sa aiba o minte sclipitoare si altii de peste tot prin lume sa copieze formatul nascocit. Majoritatea emisiunilor de divertisment, talent-show-uri din Romania sunt importate, dar sunt si exceptii. Fie ca ne place sau nu, "O data-n viata" e un format autohton, conceput de romani.