| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce urmariti de obicei la televizor?

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Suleyman Magnificul in fiecare seara rolling on the floor

6 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

La mine merge tv-ul non stop numai pe protv(sunt fana protv happy ) si cand ma plictisesc de reluari schimb pe discovery ID sau discovery chanel.

| AvalohAlyn a răspuns:

Muzica si cateodata... emisiuni gen X Factor, Romanii au talent. Vocea Romaniei..etc

| Sn4k3 a răspuns:

Ma uit pe history channel, deoarece sunt niste emisiuni interesante si amuzante, si ma mai uit pe Nat Geo si Axn Black. Desigur, ma uit si la filme, dar cam rar sunt filme bune la TV.

| J0B0MAT a răspuns:

Muzica,sport,uneori filme

| Sociopat a răspuns:

HBO si atat

| Samy12YT a răspuns:

Show-uri si desene