| VERSACE_7822 a întrebat:

Ceau al
stie cineva este vreun anime unde se lupta yoh asakura vs naruto uzumaki?
dau funda mss

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Aceste doua personaje sunt din anime diferite si nu exista nici o legatura intre ele, asadar nu exista un astfel de anime. Deasemenea aceste doua personaje nu doar ca apartin unor lumi complet diferite, dar nici macar nu ar avea motiv sa se lupte. Scuze dar intrebarea asta imi pare cam stupida.

| imiplacesaajut a răspuns:

Ahh 2 anime`uri care mi-au ramas tiparite in minte.Nu exista dar ar fi interesant si sincer cred ca yoh ar castigalaughing