| Sn4k3 a întrebat:

Cel mai horror film pe care l-ati vazut este... Dau Funda la cel mai horror film!

Răspuns Câştigător
| merge a răspuns:

Vineri 13

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Conjuring.
Probabil pentru ca e unul dintre putinele filme horror la care m-am uitat neinsotita.

| TheAce a răspuns:

Recomand: Carnival of souls (originalul). Un horror classic din toate privintele.

| faramatania a răspuns:

Drag Me To Hell (2009),Insidious 1 și 2 (2010/2013),Martyrs (2008),Case 39 (2009)...

| Alcyon a răspuns:

The Ring, Silent Hill, The Grudge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring. -_-
Singurul film horror la care am mai tresărit laughing

| j1NNNx a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=list+of+2014+horror+films&stick=H4sIAAAAAAAAAGOovnz8BQMDgwEH6y1GbS5B_eT8nJzU5JLM_Dz9tMyc3GIhHg4GIQ79XH0D47yCPCEODiYhFiMDQ5NN280_cLb5bbS-_K8_6lJvqER9RT4ASu-P2E0AAAA -> ai pe aici o lista

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

The haunting in connecticut, nu iti sugerez sa te uiti singura la el.

| lauron a răspuns:

N-am uitat ce am facut asta vara