| Daniellllll1 a întrebat:

Ceva filme gen "the cellular", ceva sa te tine in suspans.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Call (2013), No Good Deed (2014)
La fel de captivante sunt: A Lonely Place to Die (2011), In Fear (2013), Big Driver (2014), Trespass (2011)
Vezi și "While She Was Out (2008) cu Kim Basinger, actrița din "The Cellular".

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

" In feat", e cumva horror?

| floresdemayo a răspuns (pentru Daniellllll1):

Oh, da. Și thriller, și horror... Îți trimit linkul cu vizionarea filmului prin mesaj privat.

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Mall (2014),mie mi-a plăcut. Drive Hard (2014),The Prince (2014),The Anomaly (2014),Gone (2012)

| Daniellllll1 explică (pentru faramatania):

Am o intrebare : merita sa te uiti la transporter, The departed si la the package?
Package e astazi seara la 21:30 la tv!

| faramatania a răspuns (pentru Daniellllll1):

Merită,da,iar The Package (2012) n-am văzut, nu știu ce să spun. Dacă nu-ți place, încercă; Deep Dark Canyon (2013)

| Adutzu2 a răspuns (pentru Daniellllll1):

La The Transporter chiar merita sa te uiti, eu l-am vazut si mi-a placut foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The next 3 days. cel mai nenorocit film in materie de suspans, vazut de mine.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Clar,Liam neeson, o sa ma uit maine, e ultimu' film la care ma uit pana se termina examenele, mersi rolling on the floor. Liam neeson= Film de nota 10

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

E un rol secundar, dar actorii principai ( tatal si mama ) sunt actori foarte buni. noroc ca filmul l-am vazut cu cineva, acum mult timp, ca de nu dadeam direct la sfarsit sa vad cum dracu se termina ca deja faceam spume laughing

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Rol secundar/principal, tot nota 10, e ca si cum ar fi un mini Morgan Freeman sau... Richard geere, Denzel washigton