| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cine a castigat la Vocea Romaniei?

16 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Tinand cont de faptul ca emisiunea e sponsorizata de Cosmote si de faptul ca Smiley este implicat intr-o campanie publicitara pentru Cosmote, era de asteptat sa castige protejatul lui. Care, dupa impresia mea, a fost cel mai slab dintre finalisti.

| bLow a răspuns:

Poftim http://e-protv.info/? p=1415 funda? :>

| bLow a răspuns:

Uita-te aici toata emisiunea gratis http://e-protv.info/? p=1507 dale un like pe facebook pe site-ul lor fac treaba buna;) funda? :>

| Caty2000 a răspuns:

Pe primul loc s-a clasat Stefan Stan, cu antrenorul Smiley.Pe locul II al competitiei s-a clasat Dragos Chircu, protejatul Loredanei Groza in timpul emisiunii. Locul al treilea a fost ocupat de Iuliana Puschila, de care s-a ocupat Horia Brenciu, iar ultimul loc, cel cu numarul 4, i-a revenit lui Cristian Sanda, omul lui Marius Moga.

| dedede003 a răspuns (pentru Caty2000):

Au fost zisi intr-o ordine aleatorie.nu se stie cine a fost ultimul sau pe ce locuri au fost fiecare, doar locul intai se stie sigur

| AndreeaCeMaiZici a răspuns (pentru Caty2000):

Au fost spusi in ordine aleatorie, adica : NU IN ORDINE. Asa ca taci, Stefan Stan a luat locul 1 si de restul stim doar ca au fost finalisti nu si ce loc au ocupat!

| Caty2000 a răspuns:

Au fost spusi in ordine! Voi arata de unde am gasit chestia asta! http://www.opiniatimisoarei.ro/......27/12/2011

| nurckye a răspuns:

Stefan antrenat de Smiley

| Looxxxii a răspuns:

Stefan Stan.

| fuckitimyoung a răspuns:

Stefan Stan din echipa lui Smiley happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan Stan

| ardei795 a răspuns:

Stefan stan

| Eddyz a răspuns:

A castigat Stefan Stan! Funda?

| sefele72 a răspuns:

Stefan Stan

| hardilau29 a răspuns:

Stefan Stan ( funda?)

| MadaTeIntreaba explică (pentru hardilau29):

Nu dau funda la cersetori si nu iti dau funda nici tie eduard100!