| MinAh21 a întrebat:

Cine a vazut animeul Kaichou wa Maid-sama? Stiti, acela cu fata aceea Misaki si cu baiatul acela Usui
Care parte v-a placut cel mai mult de acolo?
Eu acum am terminat de vazut episodul 27 si mi-am dat seama ca m`am indragostit iremediabil de genul asta de animeuri
Daca mai stiti animeuri de genul asta dati`mi va rog cateva linkuri, la care o sa dau funda si voturi

5 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Nu am inteles exact ce ai vrut sa spui prin "genul asta de anime" te referi la anime in care personajul este maid sau te referi la ce se intampla in anime. Oricum iti sugerez sa te uiti la
-Special A
-Ouran High School Host Club
-Hayate no Gotoku!

Sau mai bine verifici link-ul asta http://myanimelist.net/anime/7054/Kaichou_wa_Maid-sama!/userrecs

| irbis a răspuns:

Genul asta de anime se numeste anime shoujo. Cauta pe internet si gasesti destule.

| KinokoஐKee a răspuns:

In genul acesta de anime sunt Shoujo si Comedie-Romantica, deci ce zici de:
-Tonari no kaibutsu-kun
-Lovely Complex
-Bokura GA Ita
-Nana
-Ouran High School Host Club
-

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi. Iti sugerez sa te uiti la :
-Inuyasha si actul final
-Shakugan no Shana 1 si 2
-Fruits Basket
-Zero no Tsuikama(vezi ca sunt 4 parti uita-te pe wikipedia)si apropo e superb
-Inukami
-si cam atatbig grin
Sper sa iti placa!winking