| negrisor a întrebat:

Cine imi da si mie ep in care kakashi primeste sharinganu de la obito..si partile alea cand cei 6 pain`i au atacat satul toate adica cand se impart si pain se lupta cu kakashi alea happy si inclusiv ep in care naruto e vs pain:-s dau funta celui mai rapidhappy

Răspuns Câştigător
| Andreaa a răspuns:

Heii eu stiu doar ca in episodul 119 din Naruto Shippuden primeste kakashi sharinganu :3 Si episodul in care naruto se bate cu pain incepe de la 164 pana la 169. te poti uita aici: http://a-kage.info/ :3

1 răspuns:
| agent003 a răspuns:

Http://a-kage.info/anime/naruto-shippuden/ ( toate episoadele naruto shippuden)