| mihaitza14 a întrebat:

Cine imi poate da un film bun cu personaje cu puteri supranaturale.In afara de filmele de pe aceasta pagina http://www.cinemagia.ro/......ale/.Mersi dau fundita

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi că link-ul tău dă eroare.
Filme cu pers.cu puteri pe care eu le-am vizionat și pot să le recomand sunt:The Covenant (2006),Chronicle (2012),Push (2009),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Last Keepers (2013),Rubinrot (2013),In Time (2011),Upside Down (2012),Beautiful Creatures (2013),I Am Number Four (2011),Avalon High (2009),The Craft (1996),Harry Potter (seria), cu tentă horror Carrie (2013),Final Destination (seria)

2 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Un serial bun, e supernatural

| Marysha45 a răspuns:

Avengers,Thor, Hansel si Gretel vinatori de vrajitoare 2013, Eragon