| Forever1young a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste anime.uri (gen Bleach, Fullmetal Alchemist) cu actiune, drama si comedie( orice anime are nevoie de comedie happy ) (si sa fie baieti draguti)...

6 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Lasa anime-urile maturizeaza-te ce dracu va uitati la cacaturile astea.

| Forever1young explică (pentru StalkerSoul):

"Cacaturile astea" sunt super. Daca nu ai incercat sa te uiti la ele nu inseamna ca sunt cacaturi..macar incearca.Si daca tot nu ti-a placut nu vii sa scrii la intrebarea mea chestiile astea. Multi se uita la anime-uri. Cine a zis ca sunt copilaresti? Unele intr-adevar sunt de copii mici.dar de ce sa te informezi inaine sa raspunzi? Mai inai gandeste si apoi scrie;*

| StalkerSoul a răspuns (pentru Forever1young):

Nu ma pun la mintea voastra, ti-am dat un sfat sa te maturizezi si sa le lasi, acum faci ce te taie capul!

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Princess Mononoke. It's a classic!

| Lady2909 a răspuns:

Si mie imi plac f mult anime-urile si ti le recomand pe urmatoarele:
-Rosario Vampire 1 si 2;
-Chobits;
-Angel beats;
-Vampire hunter D;
Sau poti sa alegi ce vrei de pe site-ul "desene animate si anime online".
Nu baga in seama cuvantul "animate", nu sunt, dar trebuie sa il scrii daca vrei sa gasesti site-ul de pe care am luat eu f multe anime-uri

| Yumiko_Azami_2000 a răspuns:

Pai...Cele mai populare anime-uri care fac furori pe internet ar fi:
-Naruto
-Naruto Shippuuden
(ps. astea sunt dupa parerea mea cele mai reusite anime-uri pe care le-am vazut)
-Kilari
(ps. nu prea se aseamana cu Bleach insa este destul de amuzant si bag mana in foc ca-ti vor placea baietii de acolo)
-Dragon Ball
(ps.se apropie cat de cat de cerintele tale)
-Fairy Tail
(ps. nu stiu daca iti va placea, fiindca presupune magicieni nu ninja sau personaje ge Bleach dar e amuzaaant si are baieti draguti)
Cam atat stiu. Sper sa iti placa! Vizionare placuta! ^.^