| GhostAlin a întrebat:

Cine imi zice si mie niste filme genul comedie sexxy 18+ big grin nu xxx dau fundita exemplu america pie

Răspuns Câştigător
| Boy a răspuns:

Sex drive e tare comedie90%winking

10 răspunsuri:
| me a răspuns:

Deuce bigalow:male gigolo
sextrip

| HaiHui4Ever a răspuns:

Sex is zero, cel mai tare film de acest gen. Si bineinteles Not Another Teen Movie

assiris
| assiris a răspuns:

"America Pie" = "American Pie"; "comedia cu segvente" = "comedia cu secvențe" sunt doar doua exemple în care goana după erotism și sex te face să scrii greșit cuvintele pe un site unde te citește multă lume...

| Sylx a răspuns:

Vezi Euro Trip. E o comedie nebuna cu niste tineri americani care calatoresc prin Europa pentru a gasi o fata cu care corespondase unul dintre ei pe net... Are destule momente cu scene de care aminteai si daca nu l-ai vazut pana acum, te asigur ca e o alegere excelenta. Ti-as fi dat mai multe titluri de filme de acest gen insa doar pe asta mi-l amintesc in acest moment.

| GhostAlin explică:

Ms. dare eoro trip l-am vazut sad

| GhostAlin explică:

Ms de corectare. mai bine nu te bagai in seama

| stipasha a răspuns:

Sex is 0 e foarte buna comedia cu segvente erotice...

| Ancutza_5578 a răspuns:

Not another teen movie
a dirty shame
good luck chuck
fired up
miss march
transilmanya
american virgin

| Ema_Matei_1983 a răspuns:

Scary moove

| bogdy10 a răspuns:

Bal cu scandal, toate filmele american pie