| Nico1234 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu rezumatul unui film? urgent! multumesc!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Du-te pe imdb.com, scrie titlul filmului (ca aici ti-a scapat detaliul) si gasesti acolo rezumatul. Ce-i drept, in limba engleza.

| crytical a răspuns:

Cinemagia.ro intri acolo si ai rezumate la greu, sau te duci frumos pe google scrii numele filmului si sinposis, exemplu:
Terminator 2 sinopsis.
Good luck.

| Daniellllll1 a răspuns:

Intra pe cinemagia.com,scrii titlul filmului, si la cele mai multe filme sunt sinonpsisuri, daca vrei in engleza uita-te pe imdb.