| anonim_4396 a întrebat:

Cine o vazut "death note"mie mi la recomandat si mi-a spus ca este un anime denspre inteligenta.Merita da vazut?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Nu neaparat despre inteligenta, dar da, principalele personaje sunt niste genii.Am vazut anime-ul acum ceva timp.Plus filmele. Vreau sa ma apuc iarasi de el. Daca merita vazut? Da, da, dadadada.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, merita vazut. Iti recomand si filmele, nu doar anime-ul.

| Okami23 a răspuns:

L-am vazut acum cinci ani, eram intr-a 7-a, a fost genial. Un anime unic.

| Senzaționalul a răspuns:

La cum scrii, n-ai treaba cu inteligenta.

| tsunami11 a răspuns (pentru Senzaționalul):

Aici se raspunde la intrebarea, nu se critica.O zi buna.

| PestisorDeAur a răspuns:

Pentru tine nu