| TerosistJocker a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie un anime interesant dar sa nu aiba mia mult de 100de episoade dau funda. Multumesc anticipat xD

Răspuns Câştigător
| Иαяʋтσ a răspuns:

Death note pe animekage.com, trinity blood si vampir knight si vampire knight guilty pe http://desene-animate.rascuplans.ro/ blood-c pe anime.kage.ro si blood+ era pe vplay dar acum nu-l mai gasesc

| TerosistJocker explică (pentru Иαяʋтσ):

Mersi desi le-am vazut pe tote in afara de blood + la care am anceput acum sa ma uit si imi place ff mult mersi le-am vazut pe toate big grin

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand Elfen Lied. Foarte frumos si scurt, doar 13 episoade.

| DakotaRoyse a răspuns:

Hellsing

| claudiu11re a răspuns:

Tom and jerry sau scooby doo naruto depinde la ce anime te referi actiune aventura specifica si tu in intrebare

| TerosistJocker explică:

Le-am vazut pe astea si multe altelebig grin si hellsing chiar mi-a placut dar ori ce gen nu conteaza nu sunt pretentios