| StefyBoy a întrebat:

Cine se uită la serialul The Heirs, sau cine s-a uitat, poate să îmi rezume și mie cam ce se întâmpla în mare în serial? Sau să-mi dea un wikia, ceva, să aflu ce se întâmplă mai pe larg?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Google.ro // search: the heirs plot. SImple, right?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://asianwiki.com/The_Heirs_-_Korean_Drama

Moștenitorii" descrie prieteniile, rivalitățile și dragoste viețile tinerilor moștenitori, bogate condus de Kim Tan (Lee Min-Ho) și o fată pe nume Cha Eun-Sang (Park Shin Hye-). Spre deosebire de ceilalți, Cha Eun-Sang este considerat normal și vine dintr-un mediu sărac.

În vârstă de 18 de ani, Cha Eun-Sang locuiește cu mama ei, care este mut. Mama ei lucrează ca menajeră și Eun-Sang, de asemenea, funcționează de locuri de muncă part-time pentru a ajuta. Sora mai mare Într-o zi, Eun-Sang lui (Yoon Jin-Seo) invită din SUA și îi informează că ea va căsători. Mama Eun-Sang a cere apoi Eun-Sang să pună sora ei mai mare niște bani din contul ei de economii. Eun-Sang nu este fericit cu situația ei și decide să meargă în SUA pentru a vedea dacă se ea poate începe o viață mai bună cu sora ei.

Când Eun-Sang ajunge în California ea este într-o stare de șoc. Sora ei mai mare locuiește într-o casă murdar cu un prieten frânt de oboseală care pare violent. Sora ei este, de asemenea, nu cãsãtoresc sau a merge la școală și lucrează full-time ca o chelneriță. Când Eun-Sang în cele din urmă piste jos sora ei de lucru la un restaurant plajă, ea ia banii Eun-Sang adus pentru nunta ei și pleacă fără măcar a spune la revedere. Eun-Sang visele lui de a începe o viață mai bună în America de repede dispare și ea se destrama la pământ cu lacrimi în ochi.

Între timp, Kim Tan nu este elev ta liceu tipic, dar un moștenitor coreean frumos și bogat pentru un conglomerat mare. El este așezat pe terasa restaurantului plajă, ma uit la tot desfășura între Eun-Sang și sora ei. Prieten american Kim Tan vede apoi o pungă ziplock cu o scădere substanță pulverulentă din Eun-Sang valiza și rulează pe la el aduna. Kim Tan știe imediat că punga ziplock nu conține droguri, ci mai degrabă de cereale pudra pentru a face bauturi traditionale coreene. Curând, Eun-Sang, cursele off după prietenului lui Kim Tan Tan Kim și merge pentru a ajuta la Eun-Sang. Când praful este stabilit, Eun-Sang plimbări dintr-un post de poliție și pașaportul ei este confiscat temporar. Cu unde să meargă pentru Eun-Sang, Kim Tan se oferă să o lase să stea acasă. Deși par a veni din lumi diferite, ele se dezvolta rapid o relație pentru fiecare alte. Dar, când Kim Tan este la școală, Eun-Sang întâlnește o fată pe nume Rachel (Kim Ji-Won). Rachel informează Eun-Sang că ea este logodnica lui Kim Tan și ea cere ca Eun-Sang pleacă imediat acasă lui. În cele din urmă, Eun-Sang revine la Coreea de Sud.

Kim Tan se simte acum nimic, dar goliciune după Eun-Sang plecarea lui. El decide să se întoarcă la Coreea chiar dacă fratele său vitreg în vârstă Won (Choi Jin-Hyuk) se opune ferm întoarcerea sa. Când Kim Tan se întoarce la conacul său de lux ca acasă, el vede pe scurt cineva care seamănă cu Eun-Sang. Kim Tan merge la mama lui Ki-Ae (Kim Sung-Ryoung) și solicită despre fata nefamiliar, dar familiar că a văzut pentru scurt timp. Mama lui îi spune că fata este fiica menajera lor și numele ei este Cha Eun-Sang. Ea, de asemenea, stau in casa lor