| Neverrrrrr a întrebat:

Cine stie cel mai bun si cel mai nou aparut film de haloween care sa aiba un strop de horror, dar nu sangeroase, fara criminali cu impuscaturi cu cutite sau deastea.Cu fantome,strigoi, demoni, si alte minuni vreau.Actiunea sa se petreaca in jurul haloweenului,sa aiba legatura cu haloween.Dar sa nu fie horror, doar putinnnn.

1 răspuns:
| Dididia101 a răspuns:

Buna! Stiu eu cateva filme, dar nu sunt cu Haloween. Totusi sunt interesante si cred ca ar trebui sa le dai o sansa: "Shinning", "Mama", "The ring", The conjuring" si "Night of the demons". Sper sa iti placa! Mic sfat, nu te uita la ele singura. :-)