| GeoXoXo a întrebat:

Cine stie cum se numea filmul de pe antena, care s-a terminat acum aproximativ 10 minute? cu un politist care s-a infiltrat intr-o "echipa" care concurau cu masini de curse. si numele politistului, va rog. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Brian O'Conner (Paul Walker)
crying mi-au laut-o inainte

11 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Furios si iute 1.

| nicusor95 a răspuns:

Fast and furios1 sau 2 nu stiu sigur

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Fast and furios 1

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Brian O'Conner (Paul Walker)
crying mi-au laut-o inainte

| VadTot a răspuns:

Furios si iute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste "Furios si iute" - "The fast and the Furious". Iar numele politistului era Paul Walker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fas and the furious 2002
si numele politistului este vin diesel
eu ieri m-am uitat la partea 5 laughing

| cammm a răspuns:

Uite aici raspunsul CORECT http://www.cinemagia.ro/filme/the-fast-and-the-furious-1284/

poti vedea numele celor din film, poze si altele...

Cu placere:)

| pnker a răspuns:

Glumesti?laughing...abia acum ai vazut fast and furious?laughing

| arcatanio a răspuns:

Fast and furious pe actor il cheama Paul Walker si numele din film Brian O'Connor

| ionuutpop13 a răspuns:

Furios si iute

| Drafosroket a răspuns:

Filmul se numea fast and furiousbig grin