| alexandra2222 a întrebat:

Cine stie cum se numeste desenul care avea 6 fete pe una o chema Bloom si restul nu mai stiu erau zane se luptau cu unele trix si aveau de partea lor niste specialisti dau fundita.

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Parca se numeste Winx, sau Winx club thinking

12 răspunsuri:
| XLittleGirlX a răspuns:

Desenul despre care tu vorbesti se numeste Winx
Uite si un site la care sa te uiti la acest desen
http://www.peteava.ro/cauta/video/winx
Acolo ai mai multe episoade dublate in romana

Sper ca te-am ajutat:x:x

| Kira9747 a răspuns:

Se numeste Winx si membrele clubului sunt: Bloom, Stella, Flora, Tecna, Musa si mai tarziu apare Layla

| alexandra2222 explică:

Mersi.
Nu vreau sa ma uit la acest desen vreau sa caut poze deoarece am un cont pe un site si vreau sa pun poze cu ele.

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Winx...era bloom, stella, flora, layla,roxy si musatongue

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Winx...era bloom, stella, flora, layla, roxy si musatongue

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Winx
mai era si flora parcathinking
nu?laughing
nu mi le amintesc cum le chema pe toate...happy

| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Winx club
le iubesc

| Cleopatra01 a răspuns:

Winx,pe fete le cheama Bloom,Flora,Stela, Tecna, Musa si Lila.

| Yoyo1912 a răspuns:

Se numeste winx.iar bloom este personajul principal.

| TraficantDEpRUNe a răspuns:

Winx

| EVELINA_3012 a răspuns:

Ele se numesc winx cu parul rosu este bloom cu galben stela cu roz tecna cu cafeniu flora cu cafeniu inchis leila si cu albatru muza. muza e zina melodiei stela e printesa si zina lunei stelelorsi a soarelui flora a naturii flori copaci tecna e zina tehnologiei leila e zina apei si bloo e printesa domino dar ea de la inceput nustie pentru ca ea a crescut pe pamint sora ei dafna din domino a ajutatosa scape3 vrajitoare a sticat tara ei pe parinti si pe oameni iau ucis.de ziua ei la18 ani tata cu mama EI VITREGI I-AU CADONAT O BICICLETA SI EA A PLECAT la plimbare cu chico epurasul ei si a vazut in parc cum stela se bate cu un monstru si monstrul a vazut-o pe blum si au atacat-o dar ea avea un sit magic si a protejat-o ea nu stia ca e zina si de aceea stela ea spus ca in scoala din alfeia ea va invata cum sa controleze magia intra pe http://multxit.ru/ si vei gasi 4 sezoane 1 2 3 si al 4 sezon sa cauti la pre pre ultima pagina.desenul animat e super eu il stiu pe derost si astept cu nerabdare al 5 sezon cind va aparea