| Lily333 a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul in care o fata si tatal ei trec printrr-o oglinda fermecata in lumea basmelor unde se intalnesc cu un lup indragostit de fata si cu un print cea facut schimb de minti cu un catel. Ei cauta oglinda, dar atunci cand o gasesc tatal o sparge si devine ghinionist, atunci ei merg la niste pitici sa caute o alta oglinda dar tatal ei le sparge pe toate si fug de sleahta de pitici nervosi ajungand intr-o pestera unde tatal cade undeva si isi rupe umarul iar fta merge mai departe si se intalneste cu fantoma albei ca zapada la mormantul ei si ea o ajuta. Cine stie cu mse numeste filmul, funda! :*

3 răspunsuri:
| Lily333 explică (pentru Omulinvizibil):

Nu e asta, m-am uitat la trailer, e altfel cel pe care il caut eu. sad

| Omulinvizibil a răspuns:

Ciudat...
Filmul de care ti-am spus se potriveste precum o manusa cu descrierea ta.