| Onlyus a întrebat:

Cine stie filme cu vampiri in afara de Twilight (fan number 1! |B )

Răspuns Câştigător
| minho a răspuns:

Buna! Eu iti recomand urmatoarele:Moonlight,Vampire Diares, True Blood, Ultraviolet, Being Human, Kindred:The Embraced. Sper sa-ti placa pentru ca sunt frumoase in special Moonlight si Vampire Diares.

15 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unul nou si bun este Abraham Lincoln Vampire Hunter 2012

| irbis a răspuns:

In Twilight nu exista vampiri, ci zane. Daca vrei vampiri, incearca Hellsing ultimate.

| HinaOnBike a răspuns:

Pai e un serial fai:Vampire Daires(jurnalul vampirilor), e foarte fain. Funda?

| Wesson a răspuns:

Iti dau unul pe masura Twilight.

The Vampire Diaries

Este tot cu vampiri si are o poveste extraordinara. Iti recomand.

| Annll a răspuns:

Excluzand Twilight, eu nu am mai gasit ceva care sa ma incante asa de mult... La ce m-am uitat si pot sa recomand este : Underworld [ sunt 4 parti sau filme. poti cauta pe wikipedia, ca sa le vezi in ordina caci asa nu o sa intelegi nimic]; Interview with the Vampire [ foare frumos! sunt unele secvente care te sperie putin, dar l-am revazut de 6 ori laughing) ]; Blood: The Last Vampire [ nu este printe preferatele mele, dar totusi l-am vazut ]; Red Riding Hood [ este cu varcolaci ]; Blood and Chocolate [ cu varcolaci]; Never Cry Werewolf [cu varcolaci] si mai este The Vampire Diaries [ Jurnalele vampirilor sau TVD- acesta este serial, dar foarte frumos. cred ca l-ai vazut daca esti fan al vamp. ] laughing sper ca am ajutat ^^

| madalinpatrasc a răspuns:

Vampire diaries

| Alicamai a răspuns:

Queen of the damned e misto!

| Deamond a răspuns:

The Vampire Diariesss.♥♥.The bestt.happy ♥♥♥

| je9vi3f a răspuns:

Si eu sunt fan amurg nr. 1, si restul filmelor cu vampiri pe care le stiu care sunt faine sunt:
- Van Helsing
- Blade: Trinity
- Underworld: Evolution
- Interview with the Vampire
- Bram Stoker’s Dracula
- 30 Days of Night
- Nosferatu
- Dracula 3000
- The Vampire Diaries
- Queen of the Damned
- Vampire Diary
- Bloodrayne
- Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
- Against the Dark
- Let Me In

| simi223 a răspuns:

Poi ar mai fi The vampire diaries si true blood, sunt foarte frumoase amandoua, eu le-am urmarit pe amandoua

| Robster224 a răspuns:

Inceraca filmul abraham lincoln vampire hunter

| domoreofwhatmakesyouhappy a răspuns:

SUCK The Movie
Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant
Blood: The Last Vampire

| suzzytina a răspuns:

Incearca the vampire diaries sau true blood

| Rainbow0red a răspuns:

The vampire diaries