| Otto2014 a întrebat:

Cine stie un film la care sa rad cu pofta? De preferat cu Adam Sandler,Morgan Freeman,Jim Carrey,Ben Stiller, Robert Downey Jr.

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

American Pie(toata seria), Sex Drive(varianta necenzurata), Another teenager movie, Road Trip. Te si mictionezi pe tine de ras, sunt penale astea. Sunt cam vechi, dar merita! Printre astea mai sunt ''Inmormantare cu peripetii, The Hottie and the Nottie, Petrecere in Las Vegas, etc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Marea mahmureala. Pineapple Express.
iar cu Jim Cary... Ace ventura. Rober Downey Jr. si la iron man razi laughing

| GolopențaAdrian a răspuns:

Cu Jim Carrey filmul Dumnezeu pentru o zi

| Otto2014 explică (pentru GolopențaAdrian):

L-am vazut de 402 ori.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru Otto2014):

Bine atunci uita-te a-403-a oara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

See Spot Run 2001;
Ace Ventura : Pet Detective 1994;
Dumb and Dumber 1994;
Dumb and Dumber to 2014;
Baby's day out 1994;
White Chicks 2004;
The Hot Chick 2002;
Norbit 2007;
Big Momma 2000/2006/2011;
Bad Boys 1995/2003;
National Security 2003;
Little Man 2006;
The Tuxedo 2002;
The Mask 1994.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

History Of The World part 1

http://www.divxonline.ro/muzical/1353-history-of-the-world.html

Comedie de ras pe burta. Urmareste-l pana la capat si daca iti place cauta si partea 2-a. E asa de reusit incat si titlul este comic, in sensul de part 1.Part 2, nu exista si cauti ca nebunul. :))

| AlecCusca a răspuns:

Ted
Ted 2
American Pie

| TurkuNellu a răspuns:

Litel Men parerea mea e forte reusit film de comedie.

| DarkVampiress a răspuns:

Baieti Rai 2, am ras cu lacrimi laughing)

| Hatcau_Adrian_1978 a răspuns:

Ti-as recomanda Dumnezeu pentru o zi, cu Morgan Freeman, sau Descendentii cu Jim Carrey si Ben Stiller