| andreea123andreea a întrebat:

Cine știe ce fel de creaturi supranaturale sunt personajele din Teen Wolf?
De exemplu Scott, care e vârcolac.
Funda!

2 răspunsuri:
| Nero15 a răspuns:

Pai in Teen Wolf din cate stiu eu se transforma in lupi deci sunt varcolaci, (sau vampiri )

| RaissaNiculescu a răspuns:

Scott - Vârcolac Alfa
Lydia - Banshee (Prevestitoare a morții)
Malia - Werecoyote (Vârcoiot)
Stiles - Om
Derek (A fost toate tipurile de vârcolac dar a rămas la poziția de omega)
Allison - Vânător (de vârcolaci)
Jackson - Kanima (șopârlă veninoasă)
Liam - Vârcolac Beta (Beta-ul lui Scott)
Mason -Om
Theo - Chimeră (Vârcolac și coiot)
Corey - Chimeră (Cameleon)
Aiden - Vârcolac Alfa (la inceput doar ca a ramas la pozitia de omega)
Ethan - Vârcolac Alfa (la inceput doar ca a ramas la pozitia de omega)
(Astea sunt personajele "principale„ să zic așa, apar de alungul sezoanelor mai multe eisoade)