| JustMe4ever a întrebat:

Cine vrea sa vada 50 Shades of Grey?
Vad ca toata lumea a innebunit acum ca va aparea la cinema...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sa il vad. am vazut totusi ca e cel mai vizionat trailer de pe youtube in 2014. asta arata cat de perversi suntem cu totii de fapt, chiar daca majoritatea fac pe sfintii. stiu ca e si carte dar un amic de al meu a zis ca e o porcarie, asa ca si filmul cu siguranta va fi la fel. dar lumea se va dace sa pe aia cand o leaga si o bate cu nuiaua la fund laughing, asta e clar

| JustMe4ever explică (pentru anonim_4396):

Nu se duce toata lumea...
E IM-18 si multi vor astepta sa apara online laughing

| Syndre a răspuns:

Am citit cartea și nu-mi mai trebuie, o jignire la adresa comunității BDSM laughing.

| jrockfreak a răspuns:

"50 shades of p*rn", una dintre cele mai mari porcării ever. Edward Cullen măcar era un gentleman.