| hypothesis a întrebat:

Credeti ca va mai aparea un nou sezon Prison Break? Si anume sezonul 5? Stiu ca ultimul sezon nu prea lasa loc de interpretat, dar, avand in vedere ca trupul mort al lui Michael nu a aparut, exista posibilitatea sa nu fi murit si, asa cum insinueaza multi, sa-si fi inscenat moartea. Dar nu stiu ce sa cred. Ei oricum l-au lungit prea mult si nu stiu ce ar mai putea adauga acum dupa multi ani de la terminarea filmului. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au declarat deja oficient ca va exista o continuare, au lasat si trailer si va aparea la anul

5 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

V-a mai aparea un sezon in 2017.
Dovada:
http://www.imdb.com/title/tt4928092/

| CuriousStuff a răspuns:

Nu o sa apara curand, cel putin. Pentru ca nu e nici macar in pre-productie. Au lasat un final cat de cat deschis pentru ca daca se cere de public si daca se hotarasc sa aiba de unde sa inceapa iar. Dar nu cred ca o sa mai apara curand.

| CuriousStuff a răspuns (pentru suntserios):

Asa e. Se pare ca nu m-am informat corect (m-a mintit imdb-ul). Scuze pentru raspunsul eronat.

| suntserios a răspuns (pentru CuriousStuff):

Au declarat deja oficient ca va exista o continuare, au lasat si trailer si va aparea la anul

| ElSueno a răspuns:

S-a si anuntat ca o sa apara sezonul 5 anul acesta. Au lansat si un trailer https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA. Dar e aiurea ca au aratat in trailer ca Michael o sa fie in inchisoare.