| RebelaDeLaRadio a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane Violetta? Leon-Thomas-Diego-Broduwei...

Răspuns Câştigător
| InaPysy a răspuns:

Cred ca va ramane cu Leon, deoarece s-a mai departat de Thomas(adica sunt doar prieteni )iar el sta cu Ludmila(nu stiu de ce)In sez 2 din Vio Thomas nu mai este prezent.Am vazut ca se va saruta cu Diego(un accident, el a sarutat-o), dar nu cred ca va ramane cu el. Sper ca te-am ajutat!

| va2311paa a răspuns (pentru InaPysy):

Daca te-ai fi uitat foarte atent la episoade ai fi vazut ca dupa sarutu-l cu Diego Leon se desparte de Violetta si Leon o sa ramana cu Lara si Violetta din cate am vazut o sa se sarute de mai multe ori cu Diego si o sa fie impreuna iar in violetta 3 s-ar putea sa revina Thomas...

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ana5 a răspuns:

Thomas

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Ca sa stii va ramane cu Leon in Violetta 2 nu ma intreba de unde stiu...

| Anonimaa27 a răspuns:

Leon,sper

| yAsMy11 a răspuns:

Cu Thomas

| catalinpsenisnic a răspuns:

Cred ca cu leon asa sper

| Luigi28 a răspuns:

Cu diego! leon cu lara

| ValyKess a răspuns:

As spune ca va ramane cu Thomas.
Cel putin asa vreau eu...

| Gugeanu_Iuliana_1992 a răspuns:

Stiu ca voi credeti ca va ramane cu diego sau leon dar este un episod surpriza in care vio e la studio si incepe sa ploua s fuge si aproape aluneca dar o prinde thomas si se saruta cu el si va fi cu el apoi revine soarele asa e stiu sigur

| JIStefania a răspuns:

Violetta la sfarsitul sexonului 1 va fi cu Leon. Dar in sez 2 vine Digo Si Vio va vi cu el iar Leon cu Lare. dar la sfarsit Vio va ramane cu Leon.
Va fi si sez 3?

| 131316 a răspuns:

Leon sau diego cu thomas sigur nu!

| Paul_Strugar_1999 a răspuns:

Eu cred ca violeta va ramane cu leon

| didy123 a răspuns:

Pai la inceputul sezonului 2 va fi cu leon. Apoi pe parcurs se va despartii de Leon asta doar din cauza Ludmilei si alui Diego fiincda vor face un plan sa-i desparta pe vio si leon. La sfarsitul sezonului 2 se va saruta ci Diego si vor fii impreuna dar fara sa-l iubesca asa cum il iubeste pe leon iar leon va fi cu lara dar o iubeste pe violetta. Deci Leon va fi cu Lara si Violetta cu Diego, adica leon cu violetta nu vor fi impreuna desi se iubesc mult. Sper sa mai fie si sezonul 3 si vilu sa ramana cu leon nu cu diego sau cu thomas.

| Vasile_Lorena_1996 a răspuns:

Chiar daca acum Violetta este cu Diego va ramane impreuna cu Leon.

| Grindeanu_Diana_1998 a răspuns:

La sfarsitul sezonului 1 din cate am vazut nu va ramane cu Tomas sau Leon, in sezonu 2 ea va pleca intr-o vacanta si cand se va intorce o sa faca tot ce ii sta in puteri sa fie cu Leon, dar se vor complica lucrurile din cauza lui Diego si Lara.Vio se va saruta(accidental, bineinteles) cu Diego, Leon vede si se desparte de ea.Lara prinde acesta ocazie si va fi cu Leon, ma rog se vor saruta la Studio 21 si Ludmilla o ia pe vio si o sa vada si Vio acel sarut, ma rog o sa se mai sarute de cate va ori... Diego o sa se dea la Vio in continuare pana cand Vio cedeza si o sa fie cu Diego(nu l suport ) si cam atat deocamdata. Asta o sa se intample pana la ep 40, iar restul nu stiu dar am citit undeva ca sezonu 2 va avea 80 de episoade si ca se pune in plan sa se faca si sezonu 3. Daca se face si sez 3 ce se va mai intampla se va intoarce Tomas? Va tin la curent daca mai aflu ceva

| Balint_Andreea_1990 a răspuns:

Violeta va ramine cu leon