| Bordeianu_Andreea_1990 a întrebat:

Cum fac un triler dupa o carte de pe wattpad?

Răspuns Câştigător
| FataȘarpe a răspuns:

Pfff laughing Nu stii sa faci un trailer? Really? LOL. Ti-l fac eu, nu e mare branza.
Da acum serios?
Nu ai editat pana acum vreun video sau vreun vine?
Ca tot asa il faci, doar ca bagi cadre ciordite de tumblr, adica te uiti si tu sa aiba personajele bune, si le gasesti usor.
E ceva intre editarea unei subtitrari si a unui vine/vlog daca ma intelegi.

| Bordeianu_Andreea_1990 explică (pentru FataȘarpe):

Nu am editat decat poze laughing)) ce program folosesti?

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Film animatie ca nu inteleg zi-mi si te ajut.

| FataȘarpe a răspuns:

Sony Vegas pe PC si pe telefon VideoClip... Il faci in 20 de minute maxim pe VideoClip sau VivaVideo... (Stiu, I'm noob laughing dar merg bine)