| EvangelineLovin a întrebat:

Cum pot sa vad canale tv pe net, pe calculator? Incerc de vreo saptamana, am instalat o gramada de programe dar nu merg.

18 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Cumpara-ti TV Tuner.

| Sihastrul a răspuns:

Readon TV Movie Radio Player
Vezi aici:http://youtu.be/C_uyk7SqIrg

| danutz9100 a răspuns:

Cel mai simplu aici: www.vezitv.com

| danutz9100 a răspuns:

Instalezi Sopcast si dupa intri cu Internet Explorer pe www.ro-tv-online.com (dai allow/yes la tot ce apare pe ecran

| monamonkey a răspuns:

Www.cool-itv.net aici ai posturile romanesti si straine.

| Marina1000 a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/ ...instalezi sopcast ul care îl găseşti pe site. urmează instrucţiunile şi ai tv pe pc! :)

| Remusel a răspuns:

Nu te chinuii sa faci alceva! descarci sopcast!winking intrii pe google chrom. sau ce ai tubig grin scrii tvlive.ucoz.com si iti alegi de acolo tot ce vrei tu dai de schidere cu sopcast siti merge foarte bine te asigur cred ca ti-am fost de ajutorbig grin

| king997 a răspuns:

Iei stopcast de pe net ( primul raspuns de pe google ) apoi il instalezi..si intri pe net. scrii ce canal vrei si gata. si trebuie sa ai Browser Internet explorer.

| Dannycsa a răspuns:

SopCast e cel mai bun..il descarci de aici http://sopcast.en.softonic.com/ si dupa ce il instalezi te loghezi ca anonim cu un cont care ti-l da el si dai la Live Ghannels si cauti Romania! Este foarte bun daca vrei sa te uiti la meciuri si nu ai Digi 1, 2, 3 ..succes :)

| film89 a răspuns:

Cred ca cel mai bun loc unde poti urmarii posturi tv online fara probleme este http://posturitvro.blogspot.ro/ Nu trebuie decat sa instalezi pluginul sopcast sau VLC si sa accesezi adresa blogului. Vizionare placuta!

| mold000 a răspuns:

Incearca www.whupsy.com aici gasesti digi1, digi2, digi3 si multe canale tv. trebuie doar sa folosesti internet exploreru si sa instalezi sopcast tot de pe whupsy.com

| Emilia22 a răspuns:

Intri pe site asta http://www.cool-itv.net/ trebuie doar sa instalezi sopcast dar iti da acolo, cand intri eu ma uit de un an si e ok

| anya13 a răspuns:

Incearca vanelus.com. se incarca unpic mai greu, dar mergewinking

| anya13 a răspuns:

Incearca vanelus.com. si sunt online, deci nu trebuie sa te chinui sa descarci chestii. se incarca unpic mai greu, dar mergewinking

| Maria_Taran_1960 a răspuns:

Eu urmaresc din Italia pe SopCast-anonymoust@sopcast.org