| Psicodelic a întrebat:

Cum pun subtitrarea la un film? orice film...am filmul in engleza fara subtitrare si subtitrarea downloadata cum o pun la film?

Răspuns Câştigător
| Misaila_Cosmin_1997 a răspuns:

Iei subtitrarea la filmul respectiv de pe net si pune subtitrarea in folderu in care e filmul si iti recomand sa folosesti bs player incarca subtitrarea automat

5 răspunsuri:
| With0utName a răspuns:

Deschizi filmul in bsplayer si dai dublu click pe subtitrare

| Simina1619 a răspuns:

Dai click pe subtitrare si ti apasat, apoi o pui pe fereastra unde este filmul. Cam ca si atunci cand te jucai dress up si luai o haina si o puneai pe fata. Exact asa e si acum...succes!

| Nelutsa a răspuns:

Iei subtritrarea si o duci direct in playeru cu care te uiti la film!

| axeldavid a răspuns:

O pui in folderul unde este filmul sau dai din player sa se incarce de unde este acum.

| Ilie_Ungureanu_1986 a răspuns:

La filmele cu arbitrare greșită in sensul a in fata unui cuvânt va trebuie subwork 1.4