| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste filmul?

Actiunea se concentreaza pe un cuplu(femeie&barbat) care doresc sa adopte un baietel de 8 ani, dar au sanse redusei de-a reusi sa-l adopte pentru ca nu sunt casatoriti. Baietelul e foarte timid si are o problma, tot face pipi pe el. Mama naturala a baietelului lucreaza in casa cuplului ca menajera. Mama naturala isi aminteste ca baietelul i-a fost luat de langa ea de catre protectia copilului pentru ca nu a avut grija cum trebuie de el.Pana la sfarsit totul se rezolva cuplul reuseste sa adopte pe copil si baiatul daca-mi amintesc bine reuseste sa-si depaseasca situatia si nu mai face pipi pe el.
Imi cer scuze daca descrierea filmului nu e destul de clara dar l-am vazut cu vreo 5-6 ani in urma(eu aveam 11-12 ani atunci) si din acel moment vreau sa stiu numele filmului ca sa ma mai uit la el inca o data. V-as fi extrem de recunoscatoare daca gasiti filmul.

Dau FUNDA celui care gaseste filmul corect!

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Problem Child (1990)
http://www.cinemagia.ro/filme/problem-child-copilul-problema-7403/
http://en.wikipedia.org/wiki/Problem_Child_%28film%29
mai poți urmări în continuare: Problem Child 2 (1991),Problem Child 3: Junior in Love (1995)