| silviu_4058 a întrebat:

Cum se numeste filmul ala de pe disney channel cu vampirul ala dimitri care vrea sa stransforme mama unor copii in vampir? (dau funda )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga silviu filmul se numeste : Mama are întâlnire cu un vampir
Uite aici: http://tv.acasa.ro/program-Disney_Channel/18/2011-2-1.html
Sper ca te-am ajutat
fundita;;)?

10 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Cred ca se numeste mama se intalneste cu un vampir.
Sper ca te-am ajutat!

| ioanaily a răspuns:

Mama se intalneste cu un vampir happy

| Mentaaaaa a răspuns:

Filmul se numeste Mama mea se intalneste cu un vampir :d

| lila_7629 a răspuns:

Intalnire cu vampirul

| TeooTeo a răspuns:

Intalnire cu vampirlove struck
a fost superR
fudita?
byee:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste mama are intalnire cu un vampir si e super tare filmul mai ales copilul acela mic e asa de scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTIprost

| XchokockX a răspuns:

Mama are intalnire cu un vampir funda? il poti gasi pe site-ul pe teava sau cu o cautare pe google

| яenaтe a răspuns:

Intalnire cu un vampir

| adelin_1227 a răspuns:

Desenul acela se numeste un barbat misterios ca m-am uitat pe programe tv cand date pe disney desenul si scria un barbat misterios da tu nu stii cum se cheama desenul de disney cu bebelusii aia doi si baba ai nebuna care avea tatoaje pe mana si se uita la lupte bebelusii erau un baiat si o fata pe fetita o chema tina iar pe baietel bili