| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste filmul de groaza in care o femeie, care lucreaza intr-un penitenciar de detinuti ajunge dupa un timp din cauza unui accident nu-mi aduc bine aminte sa fie inchisa in celula.
Cand se trezeste din inconstienta incearca pe tot parcursul filmului sa gaseasca raspunsuri de ce este inchisa.
Incercand sa gaseasca raspunsuri, vrea sa evadeze iar paznicii urmarind-o ea se ascunde intr-un pazin si acolo ii apare o fantoma,
Mai este o secventa in care ea sta pe pat in camera ei de celula si vede pe sub usa umbre se duce sa vasa se apropie de usa si se apleaca si in acelasi timp in spate ii apare din nou o fantoma.
incele ce urmeaza reuseste sa iasa si pe drum in timp ce con duce masina ii apare din nou acea fantoma in masina care o imobilizeaza si ii accelezeaza urmand sa se ciocneasca cu un camion care vine de pe un alt drum.
in cele din urma nu se ciocnesc si ea ajunge acasa la ea urca la etaj si pe un hol vede o pata mare de sange si dintr-o camera iese ea si cu sotul ei, sotul eu desigur se taraste pe joc plin de sange si de vanatai iar ea cu un obiect voluminos in mana.

Răspuns Câştigător
| Larisssa1 a răspuns:

Gothika?