| mishusbk a întrebat:

Cum se numeste filmul in care o echipa de americani merg in irak sa recupereze multe lingouri de aur care au fost furate din sua? din ce imi mai aduc eu aminte lingourile le gasesc intr un buncar.VA MULTUMESC FRUMOS

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Three kings?

3 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Three Kings-1999 cu George Clooney!

| Stefan89 a răspuns:

Filmul se numeste "Three Kings" iar numele cu care a aparut pe micile ecrane din Romania este "Regii desertului"

| negru30 a răspuns:

Am o rugaminte - pe mine ma intereseaza buncarul - daca afli cum se numeste filmul te rog sa-mi spui si mie