| DeeaCarmen a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul Joker?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Online este?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Inca nu.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Anunți când apare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Probabil va aparea pe la sfarsitul anului, sau chiar anul viitor.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"sau chiar anul viitor" - tragem nădejde că-l vedem luna asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte fain.

| TheGentleman a răspuns:

Super mișto

| Sekim a răspuns:

Bună
Mie mi se pare un film complet dezastruos din punct de vedere al povestii.Din punct de vedere al muncii depuse pentru film, este unul extrem de bun, dar povestea se bate cap in cap. In serialul Gotham, parintii lui Batman(Bruce Wayne) sunt ucisi cand au iesit de la teatru, iar in Joker, la 10 minute dupa ce personajul devine Joker, parintii lui Bruce sunt ucisi pentru ca acel om care i-a ucis tinea cu Joker si era un adept al sau, ok pana aici. Dar in serialul Gotham, la cativa ani dupa ce parintii lui Bruce mor, el il intalneste pe Jerome, un baiat de 18 ani sau mai mult, care innebuneste si apoi se taie pe fata, reinvie din morti etc. ( atat imi amintesc, am vizionat serialul acum mult timp si nu imi aduc bine aminte ). Pai daca Jerome devine Joker dupa cativa ani de la moartea parintilor, cum se face ca in Joker parintii lui mor dupa ce personajul principal devine Joker? Nu stiu ce s-a intamplat cu povestea dar este un dezastru filmul din punct de vedere al povestii.

| Jay1 a răspuns:

E film de oscar, cine l-a văzut ştie ce zic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jay1):

Asa e.