| Cris06 a întrebat:

Cum vi s-a parut serialul the night gate, cu johnny depp eu n-am prea inteles finalul, voi?

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Sincer eu nu stiu niciun un serial in care sa fi jucat Johnny Depp. Poate te referi la The Ninth Gate. E un film pe care nu toata lumea il intelege. Eu l-am vazut mai demult si am uitat, dar stiu ca mi-a placut. Parca trebuia sa fii atenta la inceput ca sa-ti dai seama. Eventual uita-te acum si poate o sa intelegi.

3 răspunsuri:
| Cris06 explică:

Greseala mea - filmul nu serialul m-am grabit

| GabrielCIG a răspuns:

Pai... asa sunt cam toate serialele, au finalul bizar. asta inseamna ca o sa mai apara probabil inca o parte

| TheCosmicSoul a răspuns:

Finalul era foarte simplu. El a gasit toate desenele create de Lucifer care i-au deschis a noua poarta, calea spre nemurire.