| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum vi se pare serialul Game of Thrones? De unde il pot vedea online tot serialul?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

E foarte foarte bun! Este serialul meu preferat.
http://serialeonlinesubtitrate.eu/categories/game-of-thrones-sezonul-1/
Sunt 5 sezoane momentan.

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Este un serial care este apreciat ca breaking bad?

| Aberdeen a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Mai mult.

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Eu ca am vazut ca se lupta pentru cel mai bun serial

| Aberdeen a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Și eu, și breaking bad văd că are deja mulți susținători. Dar Games of Thrones e prea tare. Să-mi spui și tu după ce te uiți la primele episoade laughing

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Bn

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Mi-o zis cineva care este la zi cu serialul ca la inceput nu e asa interesant abia mai incolo cand icep lupte atunci devine interesant

| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Primele episoade este sa te puna in tema.Cine este regel, cine este mostenitorl.cateregate sunt si cine sunt regi si mostenitori de drept. Abia putin mai incolo dupa ce esti pus in tema incep razboiaele,episoade din toate regatele inclusiv cei ce apara zidul de nord. Extraordinar serialul,nu stiu insa daca a aparut si seria de anul acesta inclusiv subtitrarea. Dupa ce am vazut acest serial,am vrut sa caut altul asemanator si am gasit Vikings,de asemenea un serial frumos, costume, razboi, cucerire, intriga si crima.Serialul Vikings a ajuns la final, insa intarzie ultimul episod.De asemeni mi s-a parut bun si serialul Legend of the Sekeers.Si eu sunt greu de multumit, dar astea trei cu Games of Thrones in frunte, m_au captivat.

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahh, și Vikings e genial. Nu știam că a ajuns la final, aș fi vrut să mai continue, am rămas un pic în urmă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aberdeen):

Termina Vikings si apoi poti descarca cate o serie intreaga din games of Thrones. Iti zic eu de unde. daca vrei vikings ultima serie de descarcat iti zic eu de unde.

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

Games of Thrones l-am văzut, sunt la ultimul sezon, și nici la Vikings n-ar fi o problemă. Adică, eu le-am online.
O să încep Legend of the Sekeers, că ai zis că e bun. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aberdeen):

E un pic sci-fi dar e bun. Locul 3 din toate astea.

16 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Genial

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este absolut genial.

| SabinaQueen a răspuns:

M-am uitat la primele episoade si nu-mi place! Poate nu e genul meu.

| AwareSty a răspuns:

E foarte bun, vizionarea online