| MariiaMaryyy a întrebat:

Daca aveti cumva aplicatia seriale online uitati.va daca va merge serialul Criminal minds. Mie cand apas pe orice episod imi spunee ca nu se poate rula acest link si habar n.am de ce. Am internet foarte puternic. Dau funda raspunsului complet.

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Incearca sa descarci serialul de pe siteuri romanesti(t r a c k e r e) prin programul u t o r r e n t asta dupa ce faci cont pe un site de preferat F I L E L I S T ca acolo gasesti mai multe episoade